Prezentacja liderów

11 września, na konferencji prasowej zorganizowanej na pl. Bankowym pod miejskim Ratuszem, kandydat na Prezydenta Warszawy, rekomendowany przez Warszawską Wspólnotę Samorządową, Piotr Guział zaprezentował osoby, które znajdą się na pierwszych miejscach list kandydatów WWS do Rady Warszawy.

konf liderzy

Wśród nich znajdują się: w okręgu nr I Grzegorz Wysocki, w okręgu nr II Sławomir Potapowicz (Praga Południe), w okręgu nr III Mariusz Ciechomski, w okręgu nr IV Barbara Różewska, w okręgu nr V Barbara Jezierska, w okręgu nr VI Dariusz Kacprzak, w okręgu nr VII – Jakub Melak, w okręgu nr VIII Piotr Guział, w okręgu nr IX Maciej Białecki.

Rekomendowani przez WWS samorządowcy są fachowcami w swoich dziedzinach, są kompetentni i posiadają szeroki zasób doświadczenia z różnych sektorów i tematów, w tym także tych, związanych z zarządzaniem miastem i kreowaniem polityki społecznej. Bezpartyjni, z przeszłością opozycyjną, laureaci nagród za swą działalność, cenieni w Warszawie i w swoich lokalnych środowiskach, kandydaci Warszawskiej Wspólnoty Samorządowej do Rady Warszawy są właśnie tymi, którzy naszym miastem powinni zarządzać.

Warszawa jest warta takich ludzi.

źródło: wws.org.pl